inegol.com.tr
Alışveriş sepetiniz boş.

Neden mobilyaburada.com?

Neden mobilyaburada.com?
Onlarca mağaza gezerek görebileceğiniz mobilya modellerini bir tıkla bulabilme avantajını yakalamakla birlikte kaliteli mobilyayı en ekonomik fiyatlara alabilme imkânı buluyorsunuz. www.mobilyaburada.com müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinerek yılın en yeni ve  moda ürünlerini sizlere sunmaktadır. Satış sonrası hizmette  profesyonel teknik servisi ve kolay iade garantisi vermektedir.

Teslimat Koşulları
Türkiye’nin mobilya üretim merkezi olarak kabul edilen İnegöl’de, her gün yüzlerce firma mobilya, koltuk takımı, tv ünitesi, aksesuar, genç odası, bebek odası üretimi yapmaktadır. www.mobilyaburada.com  Kurumsal kimliği ve kaliteli ticari çalışma prensibi ile İnegöl'de ki faaliyet gösteren yüzlerce firma ile çalışma sağlamaktadır. Üreticiden alınan ürünler ilk elden size ulaşır. Mağaza, kargo, elaman vs gibi yüksek genel giderleri ortadan kaldıran www.mobilyaburada.com  “İnegöl  Mobilyası Online Satış Mağazası” olarak Türkiye'nin her yerine hizmet verir. Ücretsiz kargo ve kurulum hizmetimiz il ve bazı ilçe merkezleri için geçerlidir. 

Nasıl Ürün Alırım?
Satış sözleşmemiz T.C. 6563 sayılı “Elektronik Ticaret Kanunu” göre düzenlemiştir. Güvenli alışverişin tüm şartlarını yerine getirmek ve müşterilerimizin gönül rahatlığı ile alışverişini yapmalarını sağlamak asli görevimizdir. www.mobilyaburada.com Türkiye'de güvenerek alışveriş yapabileceğiniz ''online alış veriş sitesidir''. Her türlü soru, sorun ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Garanti ve İade Koşulları
www.mobilyaburada.com 'da ki ürünler Türkiye'de kalitesi ile ün yapmış, TUV, TSE ve İSO belgelerine sahip olan İnegöl'ün öncü firmaları ile çalışmaktadır. Tüm ürünler T.C Tüketici Kanunları'na göre üretici firmaların en az 2 yıl garantisi altındadır. Faturası kesilen ve teslimatı gerçekleşen her ürün üretici firma ve www.mobilyaburada.com tarafından garanti altına alınır. Ürün teslimatı esnasında ürünü kontrol ettiğinizde herhangi bir hasar veya hatalı ürün gördüğünüzde kargo görevlisi ile ürün teslim-iade tutanağı doldurulur. Hatalı ürünün resimleri çekilerek kargo görevilisine ürün ile birlikte teslim edilir. Taraflar arasında kayıt altına alınan form ile içiniz rahat bir şekilde ya ödemenizi geri alabilir ya da ürünün değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüzü kontrol etmeden lütfen teslim formunu doldurmayınız.

Satış Sözleşmesi
Site üzerinden almak istediğiniz modelleri sepete atarak detaylarınızı (renk, takım, şekil vs) sipariş formundaki açıklama bölümüne yazabilirsiniz. Sipariş formunuz bize geldiğinde, tarafımızdan siparişinizin teyidi yapılır ve sipariş teslim süreciniz başlatılmış olur. İndirimli havale/eft ödeme seçeneği ile ürünlerinizi %5 daha uygun fiyata alabilirsiniz. Kapıda ödeme sisteminde ürün fiyatının  %30'u nakit yada kredi kartı ile hesaplarımızdan birine eft/havale edilir. Kalan ücret ürün teslimatında kapıda elden, kredi kartı yada banka havalesi olarak yapabilirsiniz.

Fiyatlarımız Neden Uygun?
Sitemizde bulunmayan farklı bir model için, doğrudan telefon, whatsapp yada mail ile bize ulaşıp modelleri, detayları ve ödeme şekillerini bildirip sürecin başlamasını sağlayabilirsiniz. Oluşturacağımız sipariş formunuzu mail adresinize yollayarak anlaşmaya varılan ürünler ve detaylar ile ilgili sipariş takibini yapabilirsiniz. Siparişlerinizin başlatılması için siparişinizin %30 kaporasının ödenmesi gerekmektedir. Kredi kartlı ödemelerinizi site üzerinden ya da mail order yolu ile kredi kartınızla da yapabilirsiniz. Ya da kapıda kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Neden www.mobilyaburada.com?
Siparişleriniz ortalama 7 ile 21 gün arasında teslim edilmektedir. Mücbir sebeplerden dolayı gecikme söz konusu olması durumunda tarafımızdan size bilgi verilecektir. Ürünün teslim süresi geçmesi durumunda ürün siparişini iptal edebilir ya da farklı bir ürün sipariş edebilirsiniz. İnegöl mobilyasına en uygun şartlar ve kaliteli bir hizmet için gayretli bir şekilde çalışmaktayız. Siparişlerinizde teslimat süremiz ortalama 7 ile 21 gündür fakat kumaş, ahşap, renk değişikliği talepleriniz doğrultusunda teslimat süreleri değişebilmektedir. Ürün ve sevkiyat durumuna göre bu süre daha da kısa olabilmektedir.

 

Kredi kartları