inegol.com.tr
Alışveriş sepetiniz boş.

Nasıl Ödeme Yaparım?

Havale/Eft ile Ödemeni Yap %5 indirimi Kap!

Havale yada Eft yöntemi ile sepetinizde bulunan ürünleri satış temsilcimiz ile irtibata geçerek aşağıdaki bankalara yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Havale/Eft ve Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde %5 indirim uygulanmaktadır.Size mail yoluyla ödeme dekontu ve satış sözleşmesini yollanmaktadır.Ödeme mailini aldığımız günden sonra ürününüz 7-21 iş günü içinde elinizde olacaktır.

 

Havale/Eft için Banka IBAN Numaralarımız
 
Erhan Akgün (Hesap Adı)

 


IBAN: TR 1400 0640 0000 1222 1051 9613

 


IBAN: TR 8300 0320 0000 0000 4107 9479

 


IBAN: TR 2300 2060 0037 0013 7661 0001

 

 

Kredi Kartı İle Ödeme;

Kredi kartınızı kullanarak ödeme ekranında anında ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.iyzico kolay ödeme sisteminin bize uyguladığı ekrandan giriş yaparak telefonunuza gelecek şifre ile güvenli bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Banka Kartı ile Ödeme;

Banka (ATM) kartıyla ödeme yaparken kart bilgilerinizi girdiğiniz ödeme ekranında "3D Secure kullan" seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

 

Kapıda Ödeme;

Kapıda Ödeme seçeneği ile seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.Ödeme seçeneklerinden Kapıda Ödeme seçeneği seçerek seçtiğiniz ürünlerin toplamının %30’unu Havale/Eft ile yaparak geri kalan bakiyenizi ürün tesliminde kargoyu getiren arkadaşlarımıza yapabilirsiniz.Kapıda Ödeme işlemi ile yaptığınız tüm alışverişler de %5 indirim uygulanmaktadır.Güvenli ve Kaliteli alışverişin adresi www.mobilyaburada.com sizin için her şeyi düşünmektedir.

 

Mail Order İle Ödeme;

Yukarıda ki ödeme  seçenekleri size uymadıysa kredi kartınız ile mail order formu düzenleyerek ödemenizi kredi kartınızla tek çekim yada taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz.Mail order ile yapılan çekimler de telefonunuza gelen güvenli alışveriş mesajını satış temsilcimizle paylaştığınız anda mail order ödeme şekli gerçekleştirilmiş olmaktadır.Telefonunuza gelecek şifre ile yine güvenli olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Kredi kartları